Lielo futbolu atceroties


 Šajā vasarā sporta dzīve mums dāvājusi daudz notikumus, kas, protams, saistās ar Olimpiskajām spēlēm Londonā un Eiropas čempionātu futbolā Polijā un Ukrainā. Vēl aizvien mūs nepamet iegūtās emocijas, kas saņemtas olimpiādes laikā, taču par futbolu ir nedaudz piemirsts. Lai nedaudz atsvaidzinātu notikušo un parādītu, kā citur Eiropā tika “svinēts” sporta veids, ko sauc par futbolu, futbolazapte.lv ir nedaudz paceļojusi, tiesa lielais paldies jāsaka zaptes draugam – Kristai. Dodoties braucienā uz Franciju, mums ir piefiksēti dažādi mirkļi un vietas, kuras uzreiz pamanāmas ar zaļo laukumu vai melnbalto bumbu.

Krista mums sniedza nelielu ieskatu tajā, kā Eiropa gavilēja futbola svētkos: “Vislielākās futbola vēsmas bija manāmas Nīderlandē - to pat pamanīju es ar savu neapbruņoto futbola aci – futbols virmoja uz mīlnieku kuģīša, kā arī pilsētā, kur uz ielām izkarinātas lielas futbolbumbas. Varēja manīt, ka cilvēkiem tur tas tiešām ir svarīgi, uz ielām bija fanu tusiņi un kafejnīciņas rotāja visdažādākā futbola tematika. Pat sarkano lukturu ielā meitenes bija ietērptas atbilstoši čempionātam. Pats jautrākais, ka beigās visa mana ģimene bija iesaistīta šajā pasākumā – meklēt un izbaudīt šo īpašo futbola atmosfēru.“


Krista: Šis fotouzņēmums tapis Luksemburgā. Pastaigādamās pa pilsētu pamanīju puišus dzenājam bumbu un nevarēju laist garām šo brīdi, tiesa tobrīd par futbola čempionāta sākumu vēl nemaz nenojautu.  
Šķiet lielais notikums visvairāk tika gaidīts Nīderlandē, diemžēl, kā zināms, prieku tas viņiem galu galā tā arī neatnesa.


Futbols ir visur un tas pierādās arī Francijā, kur uz sporta karali var noraudzīties pat no Eifeļa torņa virsotnes!

Paldies Kristai !

Komentāri (0)  |  2012-08-19 07:25  |  Skatīts: 1116x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ