Futbola bumba kā elektrostacija


 Dienvidāfrikas Republikā radīta īpaša futbola bumba, kuru spēlējot tiek ražota un uzkrāta elektroenerģija. Bumbas centrā atrodas magnēts, kurš izdarot sitienu kustās pa spoli, šādā veidā radot elektrību, kura tiek uzkrāta kondensatorā, kas arī iebūvēts bumbā. Tāds pats princips tiek izmantots kabatas lukturos, kuri iedegas no roktura spiešanas, tikai šajā gadījumā spiešanas vietā, izmantojama speršana.

...
Komentāri (0)  |  2013-07-24 23:40  |  Skatīts: 1666x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Futbolisti uz deju grīdas


 Mēdz teikt, ka futbolistu māņkustības atgādina deju. Iespējams tieši tāpēc nupat startējušajā Itālijas dejo ar zvaigzni jeb "Ballando con le Stelle" astotās sezonas startā ir arī divi futbolisti – Marko Delvekjo (Marco Delvecchio) un Kristians Vjeri (Christian Vieri). Abi ir vienaudži, kuri profisioālo sportu atstājuši aiz muguras, tāpēc, kamēr citi svīst treniņos viņi var uzdejot. Ja raugototies uz spēlētāju karjerām par veiksmīgāku varētu atzīt par Bobo sauktā Vjeri veikumu, tad pirmajā izgājienā uz deju grīdas labāks bija ilgadējais AS "Roma" spēlētājs Delvekjo. Turklāt viņa sniegumu, kā atraktīvāku un pievilcīgāku atzinušas arī skatītājas, kas šādos gadījumos ir no svara.

...
Komentāri (3)  |  2012-01-12 02:10  |  Skatīts: 15248x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dziedošais komentētājs


  Ja kādreiz ir gadījies vērot futbolu kanālā Fox Sports (Latin America) iespējams,  šī reize ir palikusi neaizmirstama tieši komentētāja dēļ. Argentīnietis Huans  Manuels Pons  (Juan Manuel Pons) īstajā vārdā, bet gan Latīņamerikā, gan citur  pasaulē vairāk  zināms kā Bambino Pons jeb El Bambino, futbola skatīšanos ir  padarījis nedaudz neierastāku. Viņš komentējot spēles pēc katra no gūtajiem  vārtiem  atskaņo mūziku un uzdzied par godu golam un attiecīgajai komandai,  kas  iesitusi.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-22 00:51  |  Skatīts: 1887x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Futbols uz ūdens jeb neticamais Panyee stāsts


  Šo stāstu varētu sākt ar pasakām ierasto, reiz senos laikos, taču nemaz tik sen  tas  nebija. 1986. gadā vērojot pasaules čempionātu futbolā, miniatūrajā  Taizemes  saliņā Koh Panyee dzivojošie šīs spēles mīļotāji nolēma veidot savu  komandu.  Secinājuši, ka vieta futbola laukumam klinšainajā salā neatradīsies  mazie puikas  neapjuka, bet sāka to būvēt uz ūdens. Savācot veco laivu atlūzas  un citus koka  gabalus, liekot tos vienu pie otra lēnām tapa Koh Panyee salas  futbola laukums.

...
Komentāri (0)  |  2011-08-29 19:58  |  Skatīts: 5745x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.