Laukumi ir, bet, kur spēlēt, nav


 Papriecājusies ilgāk kā ierasts, ziema tomēr atdevusi savas pozīcijas daudzu gaidītajam pavasarim. Sniegs kūst, taču vietas, kur aizvadīt Virslīgas mačus vairāk nepaliek. Loģiski, ka pasargājot dabīgo zālienu pārtapšanu par aramzemi, uz galvenajiem laukumiem futbolistus neviens nedzen, un par spēļu vietām tiek izraudzīti laukumi ar mākslīgajiem segumiem. Taču kaut arī to celtniecība pēdējos gados uzņēmusi apgriezienus, izrādās, ka spēlēt tā īsti nav kur. Jelgavnieki, kuriem savs mākslīgais laukums ir viesus uzņēma Jūrmalā un tāpat kūrortpilsētu par mājām centās pārvērst Rīgas Daugava.

...
Komentāri (6)  |  2013-04-12 05:49  |  Skatīts: 54759x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vai velns ir tik melns kā to mālē?


 Velns nav tik melns kā to mālē. Vai arī par šo teikumu kāds mani varētu apvainot rasismā? Ja pieņemam, ka kaut kur plašajā pasaulē ir kāds melnādainais, kurš ticis pie šāda vārda, tad iespēja noteikti pastāv. Un nospļauties, ka latviešiem vienkārši ir tāds teiciens. Pamēģiniet iziet ielās rotājies ar latviešu ugunskrustu, lai kāds jūs nenosauktu par hitleristu.

...
Komentāri (0)  |  2012-10-17 22:11  |  Skatīts: 1751x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā tur bija par tiem suņiem un karavānu...


 Latvijas Futbola federācijai šķiet, ka mūsu valstsvienība nevienam neinteresē. Vismaz tāds iespaids rodas, aplūkojot kā attiecīgās instances mājaslapā atspoguļotas pēdējās divas futbola izlases spēles.

Abām veltīti ne mazāk, ne vairāk, kā divi teikumi. Otrajā gadījumā, gan piemetināti vēl divi, uzskaitot tos spēlētājus, kam mačs pret Poliju bijis pirmais karmīnsarkanajā kreklā. Jā, varētu priecāties, ka no abiem braucieniem (februārī uz Turciju un nupat, maijā uz Austriju) ir kādi fotouzņēmumi. Tāpat pēc abām spēlēm par saviem iespaidiem dalījies izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs, taču gribētos uzzināt ko vairāk, nekā tikai to kurā minūtē un kā zaudējām vārtus. Latvijas Futbola federācija ir pirmā instance, kam būtu jāziņo, kas tad uz tā zāliena īsti notika, taču izskatās, ka pēc viņu domām, tas nevienu neinteresē. Tāpēc ko tur pūlēties un nodarbināt savus nogurušos pirkstus, labāk vienkārši atpūsties un pabaudīt futbolu.

...
Komentāri (2)  |  2012-05-26 23:39  |  Skatīts: 6283x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Futbols ir, informācijas nav


  To, ka ar rezultātu publicēšanu Latvijas Futbola federācija nesteidzas, jau esam  bez maz vai pieraduši (pieņemt gan to nevajadzētu). Tomēr šī nedēļa šķiet bija  kronis visam. Līdz Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas rezultātu  publicēšanai bija jāgaida teju nedēļa, precīzāk piecas dienas. Interesanti vai  visu  šo laiku Olimpiskajā sporta centrā, tieši tur atrodas LFF telpas, nebija  elektrības,  kaut gan arī tas diez vai būtu ataisnojošs iemesls. Tomēr tas nebija  viss. Punktu  uz i uzlika Sporta Avīzes mājaslapā pieejamais video, kurā Latvijas  Futbola  federācijas sacensību daļas vadītājs Jānis Skredelis paziņo, ka šāda  situācija  viņam šķiet pilnīgi normāla.
...
Komentāri (3)  |  2011-10-07 21:07  |  Skatīts: 2455x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mūltfilma Si-Si-Dra vēl joprojām aktuāla


  Saule lika piemiegt acis un kokā čalojušie putni nebūt neliecināja par pirmajām  iedzeltējušajām lapām. Šādā septembra dienā, ja vien neesi divriteņa mugurā,  patīkamāk sevis pārvietošanai izmantot pastaigu. Secinājums, ka ieplānotajā  maršrutā nāksies apsveicināt stadionu, kurā pāris dienas iepriekš spēlēts  neizšķirti ar Grieķiju mani iepriecināja. Lai arī to nebūt nevarētu dēvēt par  iespaidīgu, tā zālāju minuši tādi vīri, kā Krištiano Ronaldo, Dāvids Villa u.c. Taču  pats svarīgākais ir sajūtas, kas šeit piedzīvotas, piemēram, 2003. gada 15. novembrī, kad ar 1:0 tika uzveikti turki. Šādi brīži dodoties tam garām allaž liek uzsmaidīt un sapņaini iedomāties par nākamo reizi, kad tiks izcīnīta kāda liela uzvara. Šoreiz smaidu apturēja aiz tā vārtiem redzamais skats. To kur tika likti noplēstie biļešu kontroles taloni, drūzmā cenšoties nokļūt tribīnēs nebiju pamanījis, taču tagad tas bija redzams ļoti uzskatāmi. Jau pieminētie kontroles taloni, biļetes un arī piepūšamie fanošanas atribūti piepildīja gan zālienu, gan bruģi.

...
Komentāri (1)  |  2011-09-10 02:26  |  Skatīts: 14222x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.