Kaspars Ādamsons - sirdī ar mūziku un futbolu


 Kori no visas pasaules ir ieradušies, lai piedziedātu Rīgu, sacenstos, parādītu savu kultūru, valodu un lieliski pavadītu laiku. Starp tiem arī pašmāju lepnums Latvijas Kultūras akadēmijas koris "Sōla" un tā vadītājs Kaspars Ādamsons, kurš kā izrādās ir liels futbola mīļotājs.

Tu pats bērnībā esot bijis kaislīgs futbolists un pusaudža vecumā pat biji nopietnas izvēles priekšā – kļūt par profesionālu futbolistu vai mūziķi.

...
Komentāri (0)  |  2014-07-10 01:43  |  Skatīts: 1951x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Agnese Kleina: Futbols ir sievietēm pievilcīgs sporta veids


 Ja jums rodas kādas asociācijas izdzirdot Agneses Kleinas vārdu, tad visdrīzāk tās ir par modi, žurnālu "Deko" vai viņas blogu whimsicalagnesiga.com. Mums tās ir par futbolu. Tieši tāpēc gatavojoties 21. novembrī nu jau notikušajam, Francijas futbola vakaram kā vienu no vakara viesiem bijām plānojuši arī Agnesi. Diemžēl tieši 21. novembris sakrita ar viņas plānotāja prezentācijas dienu, tāpēc modes blogeres sakāmo uzņēmām video. Tagad, kad pasākums jau pagājis piedāvājam iespēju neredzējušajiem, to izlasīt uzliktu uz papīra vai pareizāk ekrāna.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-27 03:11  |  Skatīts: 3177x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zālienu eksperts Ansis Birznieks: Mākslīgo zālienu zemās izmaksas ir mīts


 Pirmais, kas ienāk prātā izdzirdot vārdu futbols visdrīzāk ir bumba, taču sporta karalis noteikti nav iedomājams bez vēl kāda ļoti svarīga elementa, proti, zāliena. Pēdējos gados Latviju pārņēmis sintētisko laukumu bums, taču jebkurš piekritīs, ka sporta karalim uz dabīga materiāla ir pavisam cits smeķis. Viens no cilvēkiem, kas rūpējas par to, lai Latvijas zaļo laukumu kvalitāte būtu pēc iespējas patīkamāka ir ''Easygreen'' zālienu eksperts Ansis Birznieks.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-09 01:48  |  Skatīts: 2722x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Niks Rubezis Spānijā nav ieradies, lai ēstu apelsīnus, bet strādātu


Ja vēl pirms mēneša Latvijā par viņu zināja tikai futbolam tuvu stāvoši cilvēki, nu Nika Rubeža vārdu locījis teju katrs sevi cienošs sporta līdzjutējs. Tam par iemeslu kļuvis jaunā, tikai 1993. gadā dzimušā spēlētāja pievienošanās Spānijas "Liga Adelante" (otrā pēc spēka) klubam "Hercules" CF, kurš vēl pērn cīnījās "La Liga" ar tādiem vīriem kā Dāvids Trezegē un Nelsons Valdezs tā rindās.

...
Komentāri (3)  |  2012-02-09 01:39  |  Skatīts: 4578x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tims Makeldejs: Nauda, ko var nopelnīt citur, ir mazāk vērta nekā daba un cilvēki Latvijā


 Tims Makeldejs (Tim Mackelday) Latvijā ieradās meitenes dēļ un tā šeit arī palika. Futbols vienmēr bijusi vācieša lielākā kaislība un par spīti tam, ka Latviju nevar saukt par futbola zemi, sporta karali viņš šeit tik un tā atrada. Vairākas sezonas pavadījis titulētākajā Latvijas futbola klubā "Skonto" Tims ir gatavs jauniem izaicinājumiem. Taču arī saites ar piecpadsmit kārtējiem mūsu valsts čempioniem viņš nesarauj. Kas zina varbūt "Skonto" stadiona gaiteņos viņu redzēsim arī nākamgad.
...
Komentāri (3)  |  2011-12-14 02:09  |  Skatīts: 8272x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


FS Metta/LU pēdējais bastions - Kristers Putniņš


 Ģimenē Kristers nav vienīgais futbolists. To spēlē arī brālis Elvijs, kurš arī ir vārtsargs un vēl nesen kopā ar Kasparu Gorkšu pārstāvēja, Anglijas Premjerlīgā spēlējošo "QPR". Daudz neatpaliek arī jaunākais brālis Kristers . Uzspēlējis dažādu vecumu Latvijas jauniešu izlasēs šogad viņš kopā ar FS "Metta/Latvijas Universitāte" izcīnīja tiesības nākamgad spēlēt virslīgā.
 
...
Komentāri (0)  |  2011-11-23 06:03  |  Skatīts: 1727x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas futbola pelnrušķītis Vugars Askerovs


  Vugars Askerovs Latvijā ir jau kopš bērnības. Liepājā sācis apgūt futbola  gudrības, loģisks bija toreiz vēl mazā puisēna sapnis kādreiz spēlēt "Liepājas  Metalurgā". Gadi gāja un sapnis šķita arvien reālāks, tomēr netika piepildīts arī  pēc sezonas, kad kluba otrās komandas sastāvā tika gūti 15 vārti. Plints krūmos  netika mesta un Askerovs Virslīgā ieveda FK "Jelgava" un FC "Jūrmala", taču arī  tur pēc sezonas tika pateikts "paldies". Šo sezonu liepājnieks uzsāka 1. līgas  debitantes SFK "Varavīksne" rindās un šķita, ka sapnim par Virslīgu ir atmests  ar  roku. Izrādījās gluži pretēji, uzsācis sezonu ar golu pret Metalurga dublieriem  futbolists turpināja bombardēt arī turpmāk, Latvijas Kausa izcīņā iesitot arī "Liepājas Metalurga" pirmajai komandai. Iespējams šāda kausa izloze bija liktenis, jo nu Vugara rēķinā jau 6 spēles un 4 goli ...
Komentāri (4)  |  2011-10-15 02:15  |  Skatīts: 13995x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gints Freimanis: Vēl neesmu padevies


  Pirms diviem ar pusi gadiem noslēdzot līgumu ar toreizējiem Īrijas  vicečempioniem Dublinas "St.Patrick's Athletic", šķita, ka Ginta karjera  turpināsies pa augšupejošu līkni. Diemžēl tā nenotika. Jau otrajā spēlē tika gūta  trauma, kas liedza spēlēt visu turpmāko gadu. Pēc līdzīga scenārija tika izlaists  arī nākamais. Traumu nomocīts Gints Freimanis futbolam neatmeta ar roku,  bet Jelgavā strādāja pie jauno spēlētāju audzināšanas. Šobrīd savedis kārtībā  veselību FK „Jelgava” futbolists atkal dodas laukumā, pie tam nekur nav  pazudušas domas par ārzemēm.
...
Komentāri (5)  |  2011-09-13 23:59  |  Skatīts: 13784x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mārcis Savinovs: Maltā pirmo reizi jutos, ka futbolā esmu kaut ko sasniedzis


 Nespēdams nostiprināties FK "Jelgava" sastāvā Mārcis nolēma spēkus izmēģināt Maltā. Tur jaunais futbolists paspēja gan uzspēlēt Eirokausos, gan patrenēties uz zālāja ko menedžeris dēvēja par labāku nekā "San Siro" esošo. Palikt Maltas trešajā spēcīgākajā vienībā, tomēr neizdevās un šobrīd bijušais "Jelgavas" un FS "Metta/LU" spēlētājs atgriezies Latvijā. Lai uzzinātu par iespaidiem, kas iegūti Maltā, kā arī nākotnes iecerēm aicinājām Mārci uz pāris jautājumiem.

...
Komentāri (2)  |  2011-08-30 20:58  |  Skatīts: 9497x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vladislavs Kozlovs: Futbolistam ir jāmācās


 Aizvadījis trīs sezonas FS METTA/Latvijas Universitāte rindās, pirms pagājušās Vladislavs Kozlovs pārcēlās uz FK "Jelgava". Gads padevās fantastisks. Jelgavas sastāvā Kozlovs tika pie Latvijas kausa, kā arī uzspēlēja eirokausos un "ZOC" atklāšanas spēlē pret Premjerlīgas "Blackpool". Taču arī tas nebija viss. Parādītās prasmes nepalika nepamanītas un 2010. gada 17. novembrī, Ķīnā Vladislavs debitēja Latvijas nacionālās futbola izlases sastāvā. Mākoņos jaunais futbolists nelidinās, bet gan turpina lidināt bumbas pretinieku vārtos, ko šosezon Virslīgā paveicis jau piecas reizes. 
...
Komentāri (0)  |  2011-08-17 07:18  |  Skatīts: 1897x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.