Francijas futbola vakars Bonērā


 Sakarā ar aizņemtību citās nodarbēs futbolazaptes lapa pēdējā laikā ar rakstiem papildināta ļoti reti, par ko, protams, atvainojamies. Taču visam, cik zināms, ir arī gaišā puse un tāda ieilgušajam klusumam ir arī šajā gadījumā. Jau kādu laiku bez sporta spēļu karaļa vērošanas un spēlēšanas esam domājuši par futbola pasniegšanu ārpus pie mums ierastajiem rāmjiem – stadiona un oficiālām telpām. Tieši tāpēc futbols 21. novembra vakarā pārņems kafetēriju Bonēra.

Latvijā ar futbolu lielākoties saprotam tikai sportu, atrašanos stadionā vai Čempionu līgu TV ekrānos, taču tas noteikti ir kas vairāk. Par kaut ko vairāk to vēlamies padarīt arī mēs, tāpēc speram soli futbola iepludināšanai kultūras dzīvē. Bonēra ir vieta ar lielisku noskaņu, kuru 21. novembrī centīsimies noskaņot uz futbola viļņa – Francijas futbola vakarā. Kāpēc Francijas? Kafetērijas nosaukums – „Bonēra” radies no vārda bonheur, kas no franču valodas nozīmē laime, turklāt kafetērija ir kā veltījums vienai no izcilākajām Francijas personībām, pasaules modes ikonai Koko Šanelei. Mode un futbols? Vai nav, kaut kas greizi? Mēs uzskatām, ka nav un ceram, ka tie, kas atnāks pēc pasākuma domās tāpat, jo gaidāms arī modes blogeres un žurnāla DEKO galvenās redaktores Agneses Kleinas viedoklis.

Tomēr kā galvenie vakara viesi paredzēti Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis un Virslīgas komandas FS METTA/Latvijas Universitāte galvenais treneris Andris Riherts, tādējādi noteikti neizpaliks arī mūsu pašu kājbumbas saimniecības pieminēšana.

Uzmanību esam vērsuši arī uz pēdējā laikā tik ļoti aktuālo tēlošanu futbola laukumos, tāpēc šo arodu pārstāvēs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins.

Intrigai jāmin, ka futbolu Bonērā centīsimies ienest arī burtiski, ne tikai ar īsfilmu par leģendāro Mišelu Platinī. Būs arī futbolam tik raksturīgais alus (Valmiermuižas) un francūžiem raksturīgais vīns. Uz tikšanos šodien Bonērā, Rīgā, Blaumaņa ielā 12A. Sākums plkst. 19:00!


Komentāri (0)  |  2012-11-16 22:50  |  Skatīts: 1944x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ