Futbols uz ūdens jeb neticamais Panyee stāsts


  Šo stāstu varētu sākt ar pasakām ierasto, reiz senos laikos, taču nemaz tik sen  tas  nebija. 1986. gadā vērojot pasaules čempionātu futbolā, miniatūrajā  Taizemes  saliņā Koh Panyee dzivojošie šīs spēles mīļotāji nolēma veidot savu  komandu.  Secinājuši, ka vieta futbola laukumam klinšainajā salā neatradīsies  mazie puikas  neapjuka, bet sāka to būvēt uz ūdens. Savācot veco laivu atlūzas  un citus koka  gabalus, liekot tos vienu pie otra lēnām tapa Koh Panyee salas  futbola laukums.

Ar mīlestību pret futbolu, spēlēšanai sarežģītajā laukumā tika pavadīts katrs brīvais brīdis. Līdz ar laukumu mazie puikas arī dibināja savu komandu "Panyee FC". Ar šādu nosaukumu arī tika startēts futbola turnīros. Uz dažādiem šķēršļiem bagātā laukuma attīstījuši savas spējas mazie "Panyee FC" dibinātāji bez panākumiem nepalika. Futbola popularitāte mazajā salā tikai auga un šobrīd "Panyee FC" kļuvusi par vienu no labākajiem Dienvidtaizemes jauniešu klubiem, par ko liecina pēdējo septiņu gadu Dienvidtaizemes jauniešu čempionāta zelti. 

Brīnumainais stāsts nav palicis nepamanīts, to videoformātā pārvētusi viena no lielākajām Taizemes bankām "TMB" "Panyee FC" dibinātāji jau pieauguši

 


Arī Hoh Panyee futbola laukums laika gaitā ir mainījies

 

Vairāk par Koh Panyee salu var uzzināt ŠEIT

Vairāk par īsfilmu un tās tapšanu var uzzināt ŠEIT


Komentāri (0)  |  2011-08-29 19:58  |  Skatīts: 5745x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ