Futbolisti - muļķi, nevienam nav vajadzīgi


  Nesenā pagātnē viesojoties tādā Eiropas futbola valstī kā Vācija, izdevās  pasēdēt pie viena galda ar savulaik "Werder" bērnu un jauniešu sistēmā  darbojošos treneri. Saruna ar vīru, kura skatiens vērojis  kā izaug vairākas  mūsdienu zvaigznes nenoliedzami aizrauj. Taču šoreiz par nedaudz citu tēmu.  Tā  kā pieminētā kunga draugi un paziņas vēl joprojām saistītas ar futbolu, tai  skaitā  talantu meklēšanu, izdevās uzzināt, ka ik pa laikam acis tiek mestas arī  Latvijas  virzienā. Kā nu ne, tīrradņus iespējams atrast visur, galvenais tos laicīgi  pamanīt  un noslīpēt. Ir bijuši gadījumi, kad pēc cenas uzzināšanas interese  saskrējusi  papēžos, taču citreiz tur to nospiedis pats futbolists. Jautāsiet kā?  Gluži vienkārši,  ar savu intelekta un inteliģences līmeni. Par gadījumiem, kad

...
Komentāri (3)  |  2011-10-27 23:50  |  Skatīts: 4220x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas futbola pelnrušķītis Vugars Askerovs


  Vugars Askerovs Latvijā ir jau kopš bērnības. Liepājā sācis apgūt futbola  gudrības, loģisks bija toreiz vēl mazā puisēna sapnis kādreiz spēlēt "Liepājas  Metalurgā". Gadi gāja un sapnis šķita arvien reālāks, tomēr netika piepildīts arī  pēc sezonas, kad kluba otrās komandas sastāvā tika gūti 15 vārti. Plints krūmos  netika mesta un Askerovs Virslīgā ieveda FK "Jelgava" un FC "Jūrmala", taču arī  tur pēc sezonas tika pateikts "paldies". Šo sezonu liepājnieks uzsāka 1. līgas  debitantes SFK "Varavīksne" rindās un šķita, ka sapnim par Virslīgu ir atmests  ar  roku. Izrādījās gluži pretēji, uzsācis sezonu ar golu pret Metalurga dublieriem  futbolists turpināja bombardēt arī turpmāk, Latvijas Kausa izcīņā iesitot arī "Liepājas Metalurga" pirmajai komandai. Iespējams šāda kausa izloze bija liktenis, jo nu Vugara rēķinā jau 6 spēles un 4 goli ...
Komentāri (4)  |  2011-10-15 02:15  |  Skatīts: 13969x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Futbols ir, informācijas nav


  To, ka ar rezultātu publicēšanu Latvijas Futbola federācija nesteidzas, jau esam  bez maz vai pieraduši (pieņemt gan to nevajadzētu). Tomēr šī nedēļa šķiet bija  kronis visam. Līdz Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas rezultātu  publicēšanai bija jāgaida teju nedēļa, precīzāk piecas dienas. Interesanti vai  visu  šo laiku Olimpiskajā sporta centrā, tieši tur atrodas LFF telpas, nebija  elektrības,  kaut gan arī tas diez vai būtu ataisnojošs iemesls. Tomēr tas nebija  viss. Punktu  uz i uzlika Sporta Avīzes mājaslapā pieejamais video, kurā Latvijas  Futbola  federācijas sacensību daļas vadītājs Jānis Skredelis paziņo, ka šāda  situācija  viņam šķiet pilnīgi normāla.
...
Komentāri (3)  |  2011-10-07 21:07  |  Skatīts: 2451x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dziedošais komentētājs


  Ja kādreiz ir gadījies vērot futbolu kanālā Fox Sports (Latin America) iespējams,  šī reize ir palikusi neaizmirstama tieši komentētāja dēļ. Argentīnietis Huans  Manuels Pons  (Juan Manuel Pons) īstajā vārdā, bet gan Latīņamerikā, gan citur  pasaulē vairāk  zināms kā Bambino Pons jeb El Bambino, futbola skatīšanos ir  padarījis nedaudz neierastāku. Viņš komentējot spēles pēc katra no gūtajiem  vārtiem  atskaņo mūziku un uzdzied par godu golam un attiecīgajai komandai,  kas  iesitusi.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-22 00:51  |  Skatīts: 1898x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gints Freimanis: Vēl neesmu padevies


  Pirms diviem ar pusi gadiem noslēdzot līgumu ar toreizējiem Īrijas  vicečempioniem Dublinas "St.Patrick's Athletic", šķita, ka Ginta karjera  turpināsies pa augšupejošu līkni. Diemžēl tā nenotika. Jau otrajā spēlē tika gūta  trauma, kas liedza spēlēt visu turpmāko gadu. Pēc līdzīga scenārija tika izlaists  arī nākamais. Traumu nomocīts Gints Freimanis futbolam neatmeta ar roku,  bet Jelgavā strādāja pie jauno spēlētāju audzināšanas. Šobrīd savedis kārtībā  veselību FK „Jelgava” futbolists atkal dodas laukumā, pie tam nekur nav  pazudušas domas par ārzemēm.
...
Komentāri (5)  |  2011-09-13 23:59  |  Skatīts: 13755x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mūltfilma Si-Si-Dra vēl joprojām aktuāla


  Saule lika piemiegt acis un kokā čalojušie putni nebūt neliecināja par pirmajām  iedzeltējušajām lapām. Šādā septembra dienā, ja vien neesi divriteņa mugurā,  patīkamāk sevis pārvietošanai izmantot pastaigu. Secinājums, ka ieplānotajā  maršrutā nāksies apsveicināt stadionu, kurā pāris dienas iepriekš spēlēts  neizšķirti ar Grieķiju mani iepriecināja. Lai arī to nebūt nevarētu dēvēt par  iespaidīgu, tā zālāju minuši tādi vīri, kā Krištiano Ronaldo, Dāvids Villa u.c. Taču  pats svarīgākais ir sajūtas, kas šeit piedzīvotas, piemēram, 2003. gada 15. novembrī, kad ar 1:0 tika uzveikti turki. Šādi brīži dodoties tam garām allaž liek uzsmaidīt un sapņaini iedomāties par nākamo reizi, kad tiks izcīnīta kāda liela uzvara. Šoreiz smaidu apturēja aiz tā vārtiem redzamais skats. To kur tika likti noplēstie biļešu kontroles taloni, drūzmā cenšoties nokļūt tribīnēs nebiju pamanījis, taču tagad tas bija redzams ļoti uzskatāmi. Jau pieminētie kontroles taloni, biļetes un arī piepūšamie fanošanas atribūti piepildīja gan zālienu, gan bruģi.

...
Komentāri (1)  |  2011-09-10 02:26  |  Skatīts: 14210x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mārcis Savinovs: Maltā pirmo reizi jutos, ka futbolā esmu kaut ko sasniedzis


 Nespēdams nostiprināties FK "Jelgava" sastāvā Mārcis nolēma spēkus izmēģināt Maltā. Tur jaunais futbolists paspēja gan uzspēlēt Eirokausos, gan patrenēties uz zālāja ko menedžeris dēvēja par labāku nekā "San Siro" esošo. Palikt Maltas trešajā spēcīgākajā vienībā, tomēr neizdevās un šobrīd bijušais "Jelgavas" un FS "Metta/LU" spēlētājs atgriezies Latvijā. Lai uzzinātu par iespaidiem, kas iegūti Maltā, kā arī nākotnes iecerēm aicinājām Mārci uz pāris jautājumiem.

...
Komentāri (2)  |  2011-08-30 20:58  |  Skatīts: 9480x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kas traucē Artjomam Rudņevam?


  Lai arī iepriekšējā kārtā palicis tukšā, Artjoms Rudņevs sezonu Polijā iesācis  lieliski. Tur pirmajos piecos mačos pretinieku vārtos saspertas astoņas  bumbas. To, ka tas ir vairāk nekā viens gols spēlē domāju nevienam nav  jāskaidro, tomēr Latvijas izlasē iepretim Artjoma vārdam, gūto vārtu ailītē vēl  joprojām svilpo vējš.

...
Komentāri (4)  |  2011-08-30 04:56  |  Skatīts: 13518x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Futbols uz ūdens jeb neticamais Panyee stāsts


  Šo stāstu varētu sākt ar pasakām ierasto, reiz senos laikos, taču nemaz tik sen  tas  nebija. 1986. gadā vērojot pasaules čempionātu futbolā, miniatūrajā  Taizemes  saliņā Koh Panyee dzivojošie šīs spēles mīļotāji nolēma veidot savu  komandu.  Secinājuši, ka vieta futbola laukumam klinšainajā salā neatradīsies  mazie puikas  neapjuka, bet sāka to būvēt uz ūdens. Savācot veco laivu atlūzas  un citus koka  gabalus, liekot tos vienu pie otra lēnām tapa Koh Panyee salas  futbola laukums.

...
Komentāri (0)  |  2011-08-29 19:58  |  Skatīts: 5763x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vladislavs Kozlovs: Futbolistam ir jāmācās


 Aizvadījis trīs sezonas FS METTA/Latvijas Universitāte rindās, pirms pagājušās Vladislavs Kozlovs pārcēlās uz FK "Jelgava". Gads padevās fantastisks. Jelgavas sastāvā Kozlovs tika pie Latvijas kausa, kā arī uzspēlēja eirokausos un "ZOC" atklāšanas spēlē pret Premjerlīgas "Blackpool". Taču arī tas nebija viss. Parādītās prasmes nepalika nepamanītas un 2010. gada 17. novembrī, Ķīnā Vladislavs debitēja Latvijas nacionālās futbola izlases sastāvā. Mākoņos jaunais futbolists nelidinās, bet gan turpina lidināt bumbas pretinieku vārtos, ko šosezon Virslīgā paveicis jau piecas reizes. 
...
Komentāri (0)  |  2011-08-17 07:18  |  Skatīts: 1888x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] 4 |